Ładowanie

Kim jesteśmy? Czym się zajmujemy?

Od ponad 16 lat firma PPHU RODAR rozwija się dynamicznie w oparciu o następujące piony:

» KASY, DRUKARKI FISKALNE – sprzedaż, montaż, serwis
» KOMPUTEROWO – KASOWE SYSTEMY SPRZEDAŻY
» WAGI, CZYTNIKI KODÓW KRESKOWYCH
» KOLEKTORY DANYCH, SPRAWDZARKI CEN
» OPROGRAMOWANIE DLA FIRM
» URZĄDZENIA DO SORTOWANIA I LICZENIA BANKNOTÓW, BILONU ORAZ TESTERY BANKNOTÓW
» URZĄDZENIA DO TAKSÓWEK
» PODPIS ELEKTRONICZNY FIRMY ENIGMA
» MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE I AKCESORIA

Nasza działalność, związana ze sprzedażą, montażem i serwisem urządzeń fiskalnych, zaczęła się od gruntownego przygotowania w sensie technicznym, merytorycznym i formalnoprawnym.
W miarę upływu czasu nawiązaliśmy współpracę z najważniejszymi firmami w Polsce, zajmującymi się dystrybucją i serwisem urządzeń fiskalnych. Dzisiaj jesteśmy ich autoryzowanymi przedstawicielami, posiadamy autoryzowany, profesjonalny serwis.
Od samego początku postawiliśmy na doskonałą jakość sprzedawanych urządzeń i materiałów eksploatacyjnych oraz na najwyższy poziom obsługi klienta.

Swoim zaufaniem obdarzyły nas firmy takie, jak: EXBUD KIELCE (obecnie SKANSKA), BURGER KING Kielce, PACK-PLAST Warszawa, KOMFORT Szczecin, BRABORK Warszawa, P.P.K.S., REMA 1000, BUDMAT POŁUDNIE, JADAR, HILTI, MHSI,  sieci sklepów : ŻABKA, MERKURY, LEWIATAN, a także Poczta Polska oraz urzędy powiatowe miast i gmin.
Nie oznacza to jednak, że z naszych usług korzystają tylko duże i powszechnie znane firmy. Nasze urządzenia pracują z powodzeniem również w małych firmach, których nie sposób tu wymienić.
W swoim dorobku mamy ponad 2000 wdrożeń. Działamy na rozległym terenie płd.-wsch. Polski.
Oprócz szczególnie bogatej oferty urządzeń fiskalnych, dostosowanej do wymagań KLIENTA-PODATNIKA pod względem marki, modelu, ceny i warunków eksploatacji, proponujemy również liczarki banknotów, bilonu oraz testery marki Glover.
Nasza firma zajmuje się również prowadzeniem szkoleń w zakresie obsługi kas fiskalnych. Od ponad
10 lat ściśle współpracujemy z  wiodącymi ośrodkami szkoleniowymi w województwach: świętokrzyskim, lubelskim i podkarpackim. Szkolenia prowadzimy na najpopularniejszych i najlepiej sprzedawanych obecnie na rynku modelach kas fiskalnych takich jak: ELZAB, NOVITUS, POSNET oraz innych producentów.
Cieszymy się dużym zaufaniem naszych współpracowników, którzy zawsze mogą liczyć na naszą uczciwość, profesjonalizm, dyspozycyjność, komunikatywność i wiarygodność.

DLA NASZEJ FIRMY SUKCES I ZADOWOLENIE KLIENTA OPARTE NA WYKORZYSTANIU NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII JEST CELEM NADRZĘDNYM. Dlatego oferta naszych usług jest bardzo elastyczna.


Mamy pewność, że jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.
Fachowość to nasz niepodważalny atut.